Login
Register
صفحه اصلی

راهنمای بارگذاری پایان نامه های دانشجویان

توجه

  • متقاضیان محترم دقت فرمایید فرم شما نباید بیشتر از ۱۰ دقیقه باز بماند. در غیر این صورت هیچ یک از اطلاعات وارد شده در  آن، ذخیره نخواهد شد.
  • جهت ثبت نام از مرورگرهای فایرفاکس و کروم استفاده نمایید.

برای ورود به سامانه در قسمت نام کاربری شماره دانشجویی و در قسمت رمز ورود کد ملی (بدون احتساب صفر ابتدای کد) خود را وارد نمایید.
تنها در صورتی ثبت نام و بارگذاری شما مورد تایید قرار گرفته است که  در پایان مراحل بارگذاری فایل پایان نامه سامانه به شما پیام موفقیت نمایش داده باشد

جهت اطمینان از صحت بارگذاری و یا مشاهده فایل بارگذاری شده خود می توانید از منوی سمت راست سامانه با عنوان «رهگیری فایل های من» هر یک از فایل های بارگذاری شده خود را مشاهده و دانلود نمایید.

حداکثر مهلت بارگذاری فایل پایان نامه در هر نیمسال از سوی مدیریت تحصیلات تکمیلی اعلام می گردد. بدیهی است تحت هیچ شرایطی پایان نامه ای که پس از تاریخ مذکور، بارگذاری شود قابل دفاع در ترم جاری نخواهند بود.

دانشجویان می بایست حداکثر 48 ساعت پس از ثبت نام و بارگذاری فایل پایان نامه دو نسخه پرینت و سیمی شده از پایان نامه خود را به تحصیلات تکمیلی تحویل نمایند در غیر این صورت دفاع دانشجو کان لم یکن تلقی می گردد.
فرم مجوز دفاع (فرم شماره 4) و فرم تایید استاد راهنمای داخلی و خارجی می بایست حداقل 10 روز قبل از تاریخ دفاع تکمیل و به تحصیلات تکمیلی ارسال گردد.
دانشجویان بایستی برای نگارش پایان نامه از دستورالعمل تدوین پایان نامه کارشناسی ناپیوسته «MD03-PG-01» موجود در سایت تحصیلات تکمیلی استفاده نمایند.
برای دریافت فرم های مورد نیاز  می توانید از بخش مربوطه داخل سامانه (فرم های مورد نیاز) فرم ها را دانلود نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر خواهشمند است با شماره اعلام شده در ذیل، تماس حاصل فرمایید.

نام کارشناس: جناب آقای میروزاده

شماره تماس: 38041-051     داخلی: 1414

درصورت مشاهده اشکال یا خطایی در زمان ثبت پایان نامه و مدارک دیگر ، لطفا با مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات تماس بگیرید

مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات :

شماره داخلی 1610